Menu Zamknij

Trwałe inwalidztwo – wypadek komunikacyjny. Szansa leczenia na światowym poziomie – możliwa nawet bezpłatnie.

rehabilitacja

Szansa dla poszkodowanych w wypadkach  ze stałym / częściowym inwalidztwem nowoczesne metody leczenia w klinice na światowym poziomie – możliwa nawet bezpłatnie.

Wywiad z Prezesem Kancelarii Vox Veritas twórcą nowej marki i usługi VOX VERITAS rehabilitacja

Jak ocenia Pan rynek szkód osobowych z trwałym inwalidztwem ?

– Kancelaria ma ambicję stać się Kancelarią pierwszego wyboru dla osób niepełnosprawnych ze stałym lub częściowym inwalidztwem w związku zwypadkiem komunikacyjnym. Realizujemy sumiennie swoją strategię wprowadzając nowatorskie rozwiązania w tym obszarze. Ponadto dzięki pomyślnej realizacji swojej strategii, Kancelaria VOX VERITAS ma na celu dołączenie do grona najlepszych i najskuteczniejszych Kancelarii zajmującej się Odszkodowaniami w Polsce. Tym sposobem planujemy być najbardziej rozpoznawalną Kancelarią w obszarze pomocy poszkodowanym po wypadkach:inwalidom , osobom z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu.

W jaki sposób chcecie uzyskać ten cel ?

– Jesteśmy bardzo zdeterminowani by pomagać poszkodowanym w wypadkach samochodowych. Szczególnie interesuje nas los niepełnosprawnych z 100 % uszczerbkiem na zdrowiu oraz częściowym. Los nie oszczędził tych ludzie i często przeżywając dramat życiowy nie wiedzą jak mogą nowocześnie, skutecznie i BEZPŁATNIE leczyć PRZY WSPÓŁPRACY Z ZAKŁĄDAMI UBEZPIECZEŃ  taką pomoc ofertę mamy w portfelu.! Chcemy dotrzeć z naszą nową ofertą do jak największego grona osób z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu .

Co proponujecie innego niż konkurencja na rynku odszkodowań w Polsce ?

– Nasza nowa marka ” VOX VERITAS rehabilitacja” to początek wielkiego projektu , który ma na celu faktyczną pomoc inwalidom oraz osobom z częściową – czasową niepełnosprawnością. Nasza propozycja spełnia światowe i europejskie wysokie standardy w likwidacji szkód osobowych . Proponujemy naszym Klientom NIESTANDARDOWĄ BEZPŁATNĄ USŁUGĘ :

  • CAŁODZIENNE BADANIE DIAGNOSTYCZNE ZE SZTABEM LEKARZY W PRYWATNEJ KLINICE CELEM OCENY USZCZERBKU NA ZDROWIU ORAZ ZAPEWNIENIU OPINII BIEGŁYCH UDOWADNIAJĄC KONIECZNOŚĆ LECZENIA NOWOCZESNYMI METODAMI NA ŚWIATOWYM POZIOMIE –  NAWET BEZPŁATNIE.

Możliwość nowoczesnego podejścia do poszkodowanego stało się faktem. Nasza usługa będzie z goła odmienna od większości proponowanych na rynku odszkodowań. Uważamy ,że ZREWOLUCJONIZUJE proces dochodzenia do sprawności poszkodowanego oraz zagwarantuje dzięki opinii biegłych BARDZO WYSOKIE ODSZKODOWANIA ! Zauważyliśmy pewną tendencję na rynku odszkodowań.Po wypadku ustawia się “pielgrzymka firm” chcących “zdobyć Klienta ” . W większości przypadków nic za tym nie idzie a jedynie chęć zarobku – brutalnie mówiąc. Bardzo często po wypadku poszkodowany jest zdezorientowany co mu się należy albo kogo wybrać do reprezentacji przed Ubezpieczycielem. Gdy upłynie rok albo dwa Klienci albo nadal nie mają kompleksowo zabezpieczonego interesu prawnego albo nie wiedzą , że mogą bezpłatnie natychmiast leczyć na światowym poziomie . Zdarza się bardzo często , że reprezentuje ich pełnomocnik , który popełnia błędy , nie dba o faktyczny interes poszkodowanego . Oczywiście należy zauważyć ,że są profesjonalni pełnomocnicy na rynku odszkodowań , którym lezy na sercu faktyczna pomoc ale jest ich na rynku naprawdę mała garstka, która wie jak zabezpieczyć leczenie poszkodowanego w prywatnej klinice i udowodnić uszczerbek na zdrowiu poszkodowanego oraz jakie są nowoczesne światowe metody leczenia dostępne już w Polsce. Nasza usługa będzie zupełnie nowym powiewem świeżości na rynku odszkodowań, w niektórych obszarach wręcz PIONIERSKIM zamysłem .

– Nowa marka VOX VERITAS rehabilitacja czym się będzie zajmować i czym wyróżniać , jaki cel obiera ?

 Nowa marka ma trzy nie odłączne cele i etapy :

  • doprowadzić Klienta to maksymalnej sprawności – na ile to możliwe  ( poprzez nowatorskie  metody leczenia i rehabilitacji Robotyka i Szwajcarskie doświadczenie zapewni najwyższy  światowy poziom – NOWOŚĆ NA RYNKU ).
  • wywalczyć bardzo wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie – korzystając z  opinii biegłych sądowych rehabilitacji po całodziennym badaniu Klienta i ocenie faktycznego uszczerbku na zdrowiu.
  • polepszyć stan psychiczny i emocjonalny poszkodowanego.

Na rynku odszkodowań już wyróżniamy się praktycznie we wszystkim. Nie jest to moja pycha mam nadzieję ale to zdanie naszych Klientów , którzy są naszymi podopiecznymi. Po pierwsze to nasze 8 letnie doświadczenie pomaga profesjonalnie od samego początku zabezpieczyć prawny interes poszkodowanego. Mamy 3 etapy działania :

  •   Pierwszy etap odbywa się to już na 1  spotkaniu z Klientem. Oczywiście nie zdradzę naszych metod przygotowania takiej sprawy u Klienta  ale mogę jedynie podpowiedzieć ,że opisywana sprawa jest szczególnie wnikliwie by nie ominąć żadnego wątku z historii i sytuacji poszkodowanego i by dowody zgromadzone pomogły nam w kontakcie przed Ubezpieczycielem a ostatecznie Sądem.
  •  Drugi etap to DARMOWE  CAŁODZIENNE BADANIE KLIENTA W PRYWATNEJ KLINICE. Nasza usługa wyróżnia nas  pośród konkurencji. Zapraszamy Klienta lub przywozimy osobiście do Prywatnej Kliniki , KTÓRA POSIADA NAJLEPSZY ŚWIATOWY SPRZĘT ŁĄCZNIE Z ROBOTAMI. Badanie które jest przeprowadzane wykorzystuje dorobek szwajcarskich lekarzy rehabilitantów oraz wszystkie nowości współczesnej medycyny i rehabilitacji. Badanie trwa cały dzień i pozwala ocenić faktyczny stan poszkodowanego oraz jego szanse na wyleczenie i dojście do sprawności . Efektem badania jest opinia zespołu biegłych lekarzy , którzy nie dość ,że oceniają faktyczny stan poszkodowanego – wnikliwie pod kątem ruchowości to również oceniają realne szanse dojścia do  sprawności. W Polsce dopiero raczkują nowoczesne metody leczenia rahabilitacyjnego i są bardzo kosztowne. KOSZT BADANIA I OPINII wynosi około 2.000-3.000 zł i  mało kogo stać na tak duży wydatek. Koszt badania dla naszych Klientów jest całkowicieBEZPŁATNY.  UWAGA – koszt BADANIA POKRYWA KANCELARIA .Takiego typu wnikliwa ocena stanu zdrowia pacjenta pozwala nam na WYWALCZENIE WYSOKIEJ SUMY ODSZKODOWANIA w postępowaniu przedsądowym a jeszcze większej w POSTĘPOWANIU SĄDOWYM.
  • Trzeci etap to pomoc psychologiczna za pomocą weekendów :”straty życiowe “ , dzieła które wspieramy . Na tych weekendach poszkodowani mogą odzyskać siłę psychiczną do walki z codziennością.

Ambitne podejście , co faktycznie daje Klientowi taka opinia lekarzy oraz tak wnikliwe udowodnienie sytuacji poszkodowanego ?.

– Badanie , które przeprowadzamy tak nowoczesnymi metodami buduje fundament wszystkiego . Po pierwsze poszkodowany będzie prawidłowo zdiagnozowany – zaopiekują się nim prawdziwy fachowcy w tych dziedzinach z troską i profesjonalizmem . Daje to owoc w postaci prawidłowego leczenia i rehabilitacji co może wpłynąć na całe jego życia i uniknąć niedostatecznego i opieszałego leczenia w NFZ. Po drugie tak jak wspomniałem wcześniej dokument , która będzie podsumowaniem badania to wielostronnicowa opinia i zawiera wszystko : od diagnozy po skuteczne nowoczesne propozycje metody leczenia. Dam przykład. W zeszłym tygodniu zostaliśmy zarekomendowani do poszkodowanego na wózku inwalidzkim , który został potrącony rok temu. Gdy pojechaliśmy tam zdumieliśmy się sposobem prowadzenia sprawy przez adwokata. Proszę sobie wyobrazić ,że adwokat nie zgłosił roszczenia przez rok do Ubezpieczalni. Poszkodowany czekał prawie rok na rehabilitacje z NFZ , gdzie należała się ona natychmiast i to w prywatnej Klinice. Przyciśnięty Adwokat zgłosił szkodę i wywalczył 8.000 zł . Poinformował ,że w Sądzie uda mu się około 60.000 wygrać. Nie mogliśmy na to dłużej patrzeć sprawdzając wnikliwie sprawę dowiedzieliśmy się ,że adwokat nie zgłosił odpowiednio roszczeń ! : – brak wniosku o rente na zwiększone potrzeby , brak wniosku o rente wyrównawczą, brak wniosku o przystosowanie domu do wózka , brak odpowiednich opisów cierpień, brak roszczenia za opiekę , brak odszkodowania za dojazdy do szpitala I BRAK ODPOWIEDNIEJ SUMY ZADOŚĆUCZYNIENIA. Po badaniu w Klinice wnioskujemy o 1 mln 500 tys zł. i 8000zł dożywotniej renty na zwiększone potrzeby i renty wyrównawczej oraz nowoczesną rehabilitację BEZPŁATNIE – bez konieczności czekania roku czasu. Co by było gdyby ten Klient nie trafił do nas do Kliniki i nadal był prowadzony przez adwokata ? ugoda na 50.000 zł i brak szans na przyszłość?.

w Polsce poszkodowani leczą się na NFZ , dlaczego ? I czy nie mamy już archaicznych refundowanych metod leczenia?

– Dotknął Pan bardzo ciekawego wątku . Mało kto wie ale sposoby leczenia przez NFZ są niejednokrotnie archaiczne a koszyk świadczeń ubogi. Nie przystaje do potrzeb poszkodowanych. Jak poszkodowany ma , więc dojść do pełnej sprawności. Nasze wnioski , które po badaniu pacjenta zawarte są w opinii biegłego i jak wspomniałem wcześniej zawierają nowoczesne metody leczenia. Metody te są zgoła odmienne od stosowanych w NFZ. Dlatego też efekty takiej rehabilitacji są tak niesamowite ! A co do drugiego pytania powód jest prosty . Brak kampania informacyjnej. Każdy poszkodowany , który nie był winny w wypadku i trafi do nas , może liczyć na natychmiastową pomoc i nowoczesną rehabilitację w Klinice na światowym poziomie.

Dlaczego leczenie tak kosztowne przy pomocy Kancelarii VOX VERITAS jest bezpłatne a daje szanse na wyjście z niepełnosprawności?

– Sąd Najwyższy podkreślił, że poszkodowani mają prawo do pokrycia wszelkich kosztów, które służą powrotowi do zdrowia zgodnie z zasadą tzw. pełnej kompensacji szkody. To do poszkodowanego należy decyzja, czy będzie leczył się w publicznej, czy prywatnej służbie zdrowia. Nie może być on pozbawiony właściwego leczenia lub rehabilitacji, które mogą doprowadzić do pożądanego efektu. SN wziął przy tym pod uwagę, że prywatne usługi medyczne mają często szerszy zakres i przynoszą lepsze efekty. Dodatkowo czeka się na nie krócej. Co więcej, jeżeli celowe jest leczenie lub rehabilitacja za granicą, ubezpieczyciel powinien pokryć też takie koszty. Dlatego ważne jest by trafić w dobre ręce pełnomocnika , który zapewni nie tylko profesjonalną reprezentacje przed Ubezpieczycielem ale także ma doświadczenie w leczeniu po wypadKach i wie gdzie Klienta skierować i jak przygotować opinię do Ubezpieczyciela. Wyrok Sądowy Najwyższego jasno mówi ,że Ubezpieczyciel musi pokryć WSZYSTKIE KOSZTY , na nas spoczywa jedynie , aby jako Kancelaria udowodnić zasadność szerokiego leczenia , które przywróci szansę sprawności poszkodowanemu.

Czy jest widoczna różnica w waszym podejściu na tle konkurencji i czy przekłada się to na wyniki batalii sądowych ?

– To kluczowa kwestia. Poza faktem ,że niejednokrotnie ratujemy los i zdrowie poszkodowanego trafną i na czas diagnozą oraz rozpisanymi metodami nowoczesnego leczenia , które poźniej darmowo zapewniamy , to nasze działania finalnie ma na celu osiągnąć maksymalną kwotę odszkodowania w Sądzie. Tak przygotowana sprawa od samego początku owocuje dużo większymi wyrokami w Sądzie. Przykładów mogę dać wiele .

Klienci zadowoleni są z Waszej pomocy ?

Opinie Klientów wskazują, że ten cel zadowolenia z usługi osiągnęliśmy w 100 %. Służymy też referencjami na życzenie potencjalnego Klienta a nawet możliwością kontaktu z naszymi podopiecznymi. Konkretne korzyści dla Klienta są opisane na naszej stronie: www.voxveritas.pl

Dziękujemy za wywiad.

Gościem wywiadu był : Daniel K. Prezes Zarządu VOX VERITAS Odszkodowania Sp. z o.o