Menu Zamknij

Zalety prywatnej rehabilitacji

vox rehabilitacja

Rehabilitacja w prywatnym nowoczesnym ośrodku daje wiele możliwości, pozwala zadziałać szybciej i efektywniej co jest ogromnie ważne w procesie zdrowienia i osiągnięciu optymalnej sprawności.  Nie ulega wątpliwości, iż zaletą prywatnej opieki medycznej jest krótszy czas oczekiwania na wizyty u specjalistów oraz na zabiegi rehabilitacyjne. Plan rehabilitacji dostosowany jest indywidualnie do każdej osoby, co pozwala osiągnąć doskonałe wyniki terapii oraz szybki powrót do zdrowia.

Pacjent ma możliwość doboru odpowiedniego dla siebie terminu wizyty/ zabiegu. Jest otoczony wszechstronną opieką, w komfortowych warunkach.

Istotnym jest również, że prywatne praktyki maja bogatszą ofertę zabiegów, wiele alternatyw leczenia konkretnego schorzenia, więcej czasu dla pacjenta oraz indywidualnie opracowany plan leczenia – w przeciwieństwie do placówek NFZ, których oferta nie zaspokaja pełnych potrzeb pacjenta a koszyk świadczeń jest mocno ograniczony.

Zalety prywatnej rehabilitacjiNiepubliczne zakłady/ gabinety/ kliniki  i centra rehabilitacji zatrudniają wykwalifikowany zespół specjalistów i terapeutów posiadających najnowszą wiedzę z zakresu rehabilitcji, dysponując przy tym wygodnymi oraz dostosowanymi do potrzeb pomieszczeniami, a także najlepszym sprzętem medycznym dostępnym na rynku. W Polsce mamy kilka obiektów na światowym poziomie co pozwala skrócić czas dochodzenia do sprawności.

Należałoby rozważyć powyższe uwagi wybierając miejsce, które ma nam pomóc w powrocie do zdrowia i sprawności.